Kosmetyki

Azjatyckie kosmetyki do makijażu – zdecydowany „must have” tego sezonu!

Młody i promienny wygląd każdego dnia? Tak, to możliwe dzięki koreańskim kosmetykom, wykorzystującym dobroczynne działanie naturalnych składników. Coraz popularniejsze na polskim rynku kosmetyki koreańskie pozwalają zachować piękny wygląd skóry przez cały dzień. Poznaj największe azjatyckie hity kosmetyczne tego sezonu.

Fluid w gąbce

Koreańska pielęgnacja skóry twarzy to przede wszystkim higiena i czystość. W związku z tym producenci kosmetyków koreańskich stworzyli fluid w gąbce, aby ograniczyć rozwój bakterii podczas aplikacji produktu na skórę. Oprócz fluidu w gąbce dostępne są również:

  • róż w gąbce,
  • podkład w gąbce,
  • puder w gąbce,
  • krem w gąbce.
    Na czym polega to rozwiązanie? U wylotu tubki z produktem znajduje się miękka gąbeczka, która nasącza się podkładem czy różem poprzez odwrócenie tubki. Dzięki temu możliwe jest bezpośrednie nałożenie produktu na twarz.

Stick chłodzący pod oczy

Produkt ten jest doskonałym rozwiązaniem dla kobiet, zmagających się z problemem cieni oraz opuchlizny pod oczami. Chłodzący stick wykonywany jest z wyciągu z aloesu lub bambusa i produkowany jest w formie niewielkiej pomadki. W ciągu dnia zaleca się przechowywanie produktu w lodówce, dzięki czemu efekt jej zastosowania podwaja się.

Krem z filtrem

Pielęgnacja koreańska to rytuał piękna trwający cały rok. Niezależnie od pory roku, Koreanki każdego dnia stosują kremy z filtrem przeciwsłonecznym, dzięki czemu ich skóra wygląda młodo przez długie lata. Kremy stanowią bazę wielu innych produktów takich jak podkłady, kremy BB czy kremy CC. Przeciwsłoneczna formuła kremów pozwala zredukować ryzyko pojawienia się zmarszczek oraz przebarwień.

Kosmetyki koreańskie opinie

Opinie dotyczące kosmetyków koreańskich są jednoznaczne – duże grono kobiet poleca azjatyckie produkty. Dzięki nim skóra jest nawilżona, jędrna, a także odpowiednio zabezpieczona.

Informacje na podstawie sklepu lavandin

You may also like...