Kosmetyki

Zestaw do hybryd neonail

Każda profesjonalna manicurzystka, czy też amatorka, która próbuje swoich sił w domu, powinna być wyposażona w profesjonalny sprzęt, który ułatwi pracę nad paznokciami. Piękne paznokcie to nie tylko lakier wybrany w ładnym kolorze. Za efektem zadbanych paznokci stoi cały proces, który należy przeprowadzić podczas nakładania lakierów hybrydowych. Jak sobie z tym poradzić?

Przede wszystkim odpowiednie przygotowanie. Do tego można wykorzystać popularny obecnie zestaw do hybryd Neonail. W skład zestawów startowych wchodzą lampa LED, która obejmuje wszystkie palce jednej dłoni, lakier hybrydowy HARD TOP, oraz HARD BASE, które utwardzają płytkę paznokcia, oraz cały lakier. W zestawie znajduje się także Nail Cleaner, oraz Aceton, który pozwala na szybkie usunięcie warstwy lakieru, oraz kilka lakierów hybrydowych, do wyboru. Dodatkowo w zestawie umieszczone zostały także pilniki w kształcie łódki i biały blok polerski, który sprawi, że płytka paznokcia będzie gładka i gotowa do położenia bazy i lakieru hybrydowego.

Za pomocą tych elementów wykonanie pięknych hybrydowych paznokci nie powinno sprawić żadnej trudności. Moc lampy LED, oraz kolory lakierów są do wyboru, w zależności od oczekiwań i preferowanej prędkości wykonania. Użytkowanie zestawu do hybryd Neonail powoduje oszczędność czasu, dzięki zawartym produktom wewnątrz zestawu. Wszystkie elementy potrzebne do wykonania paznokci hybrydowych zostały tam umieszczone. Zestaw sprawdzi się w codziennej, profesjonalnej pracy, jak i w zaciszu domowym. 

You may also like...