Modyfikacja ciała

Kolczyki do smiley, jakie wybierać?

Kolczyki smiley są sposobem, aby bardzo szybko odmienić nasz wygląd na bardziej modny. To dlatego tak wiele osób chętnie się na nie decyduje, bo możemy rzeczywiście bardzo szybko spowodować, że zaczniemy wyglądać zupełnie inaczej. Należy jednak mieć świadomość, że kolczyk smiley, powinien zostać wykonany w profesjonalnym gabinecie piercingu, ale także musimy mieć pewność, że dobraliśmy odpowiedni kolczyk. 

Piercing smiley, co jest ważne w jego wykonaniu?

Kolczyki do smiley występują w wielu dostępnych rodzajach. Możemy zdecydować się na większe, ale także te bardziej dyskretne. Należy mieć świadomość jednak, że biżuteria do piercingu smiley, kiedy wybierzemy tą dużych rozmiarów, może spowodować uszkodzenie dziąseł i szkliwa. Może to być szczególnie dotkliwe wtedy, kiedy nie do końca potrafimy obchodzić się z kolczykiem i na początek warto wybrać ten w kształcie banana. 

Nauka pielęgnowania rany po piercingu smiley

Kiedy chcemy, aby kolczyk prezentował się świetnie, a także, aby rana szybciej się zagoiła, to musimy skorzystać z pomocy piercera, który dokładnie nakreśli nam, jak obchodzić się z kolczykiem zaraz po przekłuciu. Będziemy mieć pewność, jak minimalizować ryzyko powstania stanu zapalnego, który w obrębie dziąseł jest szczególnie niebezpieczny. Z pewnością warto więc wybrać się do doświadczonego salonu, gdzie nie tylko dobiorą nam najlepszy kolczyk, ale także wykonają zabieg. Zaraz po nim będziemy mogli otrzymać informacje, jak pielęgnować ranę, która powstała po przekłuciu, co jest kluczowe.

Możesz również polubić…