Bumble and Bumble
Włosy

Bumble and Bumble – czy warto?

Komsetyki firmy „Bumble and Bumble” cieszą się dużą popularnością od 1977 roku. Produkty są od lat związane z profesjonalistami branży fryzjerskiej, co sprawia, że wielu ludzi chce korzystać z nich w domowym zaciszu, by osiągnąć porównywalne efekty. Oto co znajduje się w ich ofercie.

Popularne produkty od Bumble and Bumble

Firma „Bumble and Bumble” oferuje szereg produktów do pielęgnacji włosów oraz ich regeneracji (duży wybór ich produktów możemy znaleźć na https://bellita.pl/bumble-and-bumble). Wśród popularnych produktów, które cieszą się ogromną popularnością, znajdują się m.in.:

  • produkty do kuracji odbudowującej dla włosów zniszczonych (wystarczy używać ich raz w tygodniu, by zniwelować oznaki poprzednich zniszczeń oraz wzmocnić włókna włosów);
  • tradycyjne odżywki do włosów, które regenerują włos i zapewniają witalność;
  • profesjonalne zestawy rozświetlające np. do blond włosów, dla każdej osoby, która chce utrzymać piękny kolor włosów przez długi czas (dzięki takiemu rozwiązaniu kolor jest wzmacniany, chroniony przed zmianą odcieni i niweluje refleksy);
  • zestawy, np. dodające objętości (ułatwiają stylizację i dodają elastyczności, dzięki czemu można osiągnąć efekty niczym od fryzjera).

Co bardzo ważne, to jedynie początek profesjonalnej oferty „Bumble and Bumble”, zawierającej szereg popularnych kolekcji.

Szeroka oferta Bumble and Bumble

Firma „Bumble and Bumble” skupia się na tworzeniu produktów, które mogą spełnić potrzeby każdej włosomaniaczki, zarówno tej, która farbuje włosy i potrzebuje odpowiedniej pielęgnacji, jak i tej ceniącej naturalność. Nieistotna jest także długość włosa. „Bumble and Bumble” tworzy produkty z myślą o każdym typie klienta!

Ponadto oferta kremów do stylizacji, szamponów, pianek i mgiełek do włosów to świetny pomysł na prezent. „Bumble and Bumble” oferuje wspomniane wcześniej zestawy, będące świetną propozycją do codziennej pielęgnacji. Wystarczy znać podstawowe kwestie dotyczące włosów jubilata, by móc sprezentować mu tak wyjątkowy zestaw. To świetna opcja, którą warto wziąć pod uwagę.

Możesz również polubić…