Authentic Beauty Concept
Kosmetyki

Authentic Beauty Concept – czy warto w nie inwestować?

Authentic Beauty Concept to marka kosmetyków, która oferuje wielość produktów. Producent tworzy kosmetyki, które są pozbawione szkodliwych substancji. Co ważne, chodzi również o to, by składniki wchodzące w skład kosmetyków tej marki były pozbawione także substancji szkodliwych dla środowiska, bardzo ważnym aspektem działalności jest więc polityka proekologiczna.

Z jakiego spektrum kosmetyków marki można wybierać i dla kogo oferta jest skierowana? 

Producent wychodzi z ofertą do wszystkich, którzy pragną pielęgnować i wzmocnić kondycję swoich włosów, są produktem wysokiej jakości. Te wegańskie kosmetyki są dostępne w pełnowymiarowych opakowaniach, jak również w wersji podróżnej. Oferta sklepu internetowego Bellita.pl jest szeroka, gdyż obejmuje szampony, odżywki, lakiery do włosów, suchy szampon i odżywki w sprayu. 

Jakie produkty marki cieszą się szczególnym zainteresowaniem? 

Produkty należy skategoryzować ze względu na recepturę na pięć linii:

  • hydrate, gdzie zawarto wyciągi z mango i bazylii,
  • amplify, z wyciągiem z zielonej herbaty, ożywczą limonką sprawiającą, że objętość włosów wzrasta,
  • replenish, z wyciągiem z klonu i orzechów pekan, włosy stają się silne i lśniące,
  • glow, z ekstraktami z cynamonu i daktyli, skierowana do kobiet, które pragną by farbowane włosy nabrały błysku,
  • embrance, gdzie wykorzystano masło shea, olej kakaowy i kaolin, w skład linii wchodzą produkty naturalne do stylizacji.

Bardzo popularnym rozwiązaniem jest Authentic Beauty Concept Hydrate Szampon Nawilżający przeznaczony do nawilżenia włosów normalnych, suchych i kręconych, przywraca im elastyczność i sprężystość. Konsystencja przypomina wodę, co zaznacza nawilżający wpływ na włosy. Hydrate Szampon Nawilżający to cieszący się uznaniem przedstawiciel linii hydrate.

Możesz również polubić…