lifting twarzy kraków
Skóra

Bezinwazyjny lifting twarzy

Lifting twarzy kraków nie zawsze musi kojarzyć się z zabiegami inwazyjnymi. Dziś na rynku znane są doskonałe alternatywy dla tradycyjnego liftingu twarzy, a jednym z takich alternatywnych zabiegów jest tak zwany niechirurgiczny lifting twarzy i ciała, znany pod nazwą HIFU.

Nieinwazyjny lifting twarzy Kraków

lifting twarzy kraków

Niechirurgiczny lifting twarzy hifu jest zabiegiem, który nie ma swoich odpowiedników wśród dotychczas znanych zabiegów medycyny estetycznej. Zabieg ten pozwala na efektywne, a przy tym też długotrwałe zmniejszenie istniejących zmarszczek, przy czym rezultaty jakie daje są porównywalne z typowymi zabiegami liftingującymi, które to kwalifikowane są do chirurgii plastycznej. Z racji swojej bezinwazyjności, coraz więcej osób decyduje się na tego typu lifting, ponieważ daje rewelacyjne efekty i nie ma tu aż tylu przeciwwskazań i skutków ubocznych jak po tradycyjnym chirurgicznym liftingu twarzy. Koniecznie sprawdź ofertę Estetica.

Nowe rozwiązania w kosmetologii estetycznej i medycynie estetycznej

Technologia hifu czyli niechirurgiczny lifting twarzy zyskała na popularności w ostatnich latach, a wszystko dlatego, że cieszy się on bardzo dużą skutecznością przyczym też minimalizuje ilość wykonywanych zabiegów. By osiągnąć zadowalające efekty bardzo często wystarczy tylko jeden zabieg. Podczas zabiegu wykorzystywana jest tak zwana skoncentrowana wiązka ultradźwięków, które wpływają na zagęszczenie skóry, co w konsekwencji prowadzi do ujędrnienia, a także zmniejszenia widocznych zmarszczek.

You may also like...