Kosmetyki

Profesjonalny manicure

Neonail duo acrylgel zestaw początkowy to idealny asortyment dla pań, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z manicure. Wiele z nich chcąc nauczyć się tworzyć na swoich dłoniach perfekcyjny manicure, wyposaża się w taki zestaw, dzięki czemu mogą dość sporo zaoszczędzić na wizytach u kosmetyczek. Czy warto podjąć rękawice i spróbować swoich sił w takim manicurze? Na te oraz na wiele więcej innych pytań odpowiedzi znajdują się poniżej.

Kwestia wprawy przy neonail duo acrylgel zestaw


Producenci zestawów do manicure hybrydowego i żelowego zadbali o to, by panie bez specjalnego i fachowego szkolenia poradziły sobie z nim w zaciszu własnego domu. Co ważne, na samym początku nie trzeba wyposażać się w nie wiadomo ile produktów. Wystarczy właśnie taki polecany przez samego producenta zestaw startowy, który także można znaleźć nawet w wielu gabinetach kosmetycznych. W każdej chwili jednak panie mogą go powiększyć o kolejne produkty.

Ile trwa taki domowy manicure?


W gabinecie kosmetycznym manicurzystka jest w stanie wykonać profesjonalny manicure w zaledwie godzinkę (przy odpowiednio do tego przygotowanych paznokciach). W domu paniom zajmuje to o wiele więcej czasu, gdyż nie każda ma tyle wprawy i precyzji w jego wykonaniu. Warto jednak dokładnie zapoznać się z instrukcją jak zrobić taki manicure krok po kroku oraz przede wszystkim poznać wszystkie produkty, które znajdują się w takim zestawie. Zazwyczaj jest to lampa LED, kilka efektownych lakierów, top, baza, odtłuszczacz, aceton oraz produkty do modelowania paznokcia czyli pilniki, blok polerski, patyczki itp.

You may also like...