krem na dzień Morning Cappuccino marki Fluff
Kosmetyki, Pielęgnacja, Skóra

Rozsądna pielęgnacja twarzy – kremy na dzień i na noc

Pielęgnacja twarzy nie musi być skomplikowana. Wystarczy przestrzegać podstaw, by skóra była pełna blasku. Odpowiednie produkty mogą znacznie ułatwić zachowanie zdrowia cery. Jakie korzyści przynosi stosowanie kosmetyków Fluff?

Promienna i nawilżona skóra – jak ją uzyskać?

Zdrowa skóra cechuje się elastycznością, optymalnym nawilżeniem oraz promiennym wyglądem. Choć rano najczęściej widoczne są worki pod oczami i ziemisty kolor twarzy, są sposoby, by pobudzić ją do życia w szybki i prosty sposób. Kremy do twarzy Fluff pozwalają orzeźwić skórę na resztę dnia – krem Morning Cappuccino to dawka ekstraktu z kombuchy oraz kawy, dzięki którym zmniejszają się oznaki zmęczenia oraz wygładzają się zmarszczki. Optymalne nawilżenie bez uczucia lepkości oraz wygodna w stosowaniu konsystencja kremu pozwala na szybkie wchłanianie produktu, który nadaje się także jako baza przed nałożeniem podkładu.

O czym pamiętać na koniec dnia?

Pielęgnacja twarzy to wieloetapowy proces, który należy wdrażać jako zdrowy nawyk . Wieczorna toaleta powinna składać się z dwóch czynności:

– demakijażu oraz oczyszczania,

– odżywienia i nawilżenia.

Stosowanie się do powyższych zasad pozwala zachować zdrowie i dobrą kondycję skóry. W celu uzyskania jak najlepszych efektów warto używać kremów na noc, które zapewniają szybką regenerację. Fluff krem do twarzy Sleeping Cream, dzięki zawartości oleju z marakui posiada właściwości odbudowujące barierę lipidową, odpowiedzialną m.in. za elastyczność skóry oraz jej ochronę przed drobnoustrojami. Pozwala także pozbyć się nieprzyjemnego uczucia ściągnięcia i podrażnień, zapewniając optymalne nawilżenie bez pozostawiania tłustej warstwy produktu.

Kosmetyki Fluff to naturalny i komfortowy sposób na zachowanie zdrowia każdego typu cery.

You may also like...