zestaw do przedłużania paznokci
Paznokcie,Pielęgnacja

Zestaw do przedłużania paznokci — najlepszy sposób na zadbane dłonie

Zadbane i wypielęgnowane dłonie to najlepsza wizytówka każdej kobiety. Staranny manicure oraz odpowiednio dobrana pielęgnacja stanowią główne składowe nienagannego wyglądu dłoni.

Sposoby na przedłużenie paznokci

Istnieje wiele metod pozwalających na przedłużenie paznokci – każda z nich daje inny efekt, a dobór odpowiedniej techniki manicure powinien być zawsze dopasowany do indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Pośród najpopularniejszych metod przedłużania paznokci wyróżnia się:

– przedłużanie akrylowe – akryl to proszek modelujący płytkę paznokci, za pomocą którego w łatwy sposób można uzyskać pożądany kształt. Przedłużanie akrylem poleca się głównie osobom o słabych i łamliwych paznokciach,

– manicure żelowy – technika ta polega na zaaplikowaniu minimum trzech warstw żelu, utwardzanych następnie za pomocą lampy UV. Ta metoda przedłużania jest stosunkowo prosta, a uzyskany przy jej pomocy efekt jest niezwykle naturalny,

– manicure hybrydowy – do jego wykonania używa się lakieru hybrydowego utwardzanego przy pomocy lampy UV. Metoda ta daje długotrwały efekt, polecana jest więc wszystkim, którym brakuje czasu na częste wizyty w gabinecie kosmetycznym.

Zestaw do przedłużania paznokci – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Dobre narzędzia to podstawa perfekcyjnego manicure – zarówno profesjonalistom, jak i amatorom przyda się dobrej jakości zestaw od sprawdzonego i renomowanego producenta.

Na większość zestawów do przedłużania paznokci składa się miedzy innymi: kilka lakierów w podstawowych kolorach, baza pod lakier, utwardzacz, polerka do paznokci, pilniczki, formy i wiele innych.

Zazwyczaj zestaw do przedłużania paznokci będzie zawierał także lampę UV — warto dokładnie przyjrzeć się jej parametrom i wybrać model, który zapewni równomierne utwardzenie wszystkich mas.

Możesz również polubić…