Modyfikacja ciała

Sprawdź co trzeba wiedzieć przed wykonaniem nostril piercingu!

Nostril jest ostatnio co raz bardziej popularnym przekłuciem. Jeżeli masz w planach je wykonać, koniecznie przeczytaj nasz artykuł. Dowiesz się z niego wielu istotnych kwestii na temat przygotowań do zabiegu, samego przekłucia jak i późniejszej pielęgnacji.

Jak przygotować się do zabiegu?


Po pierwsze nostril piercing, jak i w ogóle wszystkie przekłucia powinny być wykonywane tylko i wyłącznie przez doświadczonych specjalistów, także do takiej osoby się udaj. Najlepiej będzie jeżeli udasz się do profesjonalnego salonu piercingu. Ważne jest też, aby poczytać komentarze dotyczące danego salonu. Pamiętaj, żeby nie wstydzić się pytać piercera o nurtujące Cię rzeczy. Ważne, abyś podczas przekuwania nie stresował się tym zabiegiem, może to spowolnić gojenie.

Nostril kolczyk – jak wygląda przekłucie?

Nostril piercing, zabieg polegający na przekłuciu płatka nosa. Doświadczony piercer wykona ten zabieg w kilka sekund, bolesność zabiegu jest określana jako niska. Niemniej jednak pamiętaj o tym, że każda osoba ma inny próg bólu. Gojenie tego przekłucia  trwa od dwóch do trzech miesięcy, wszystko w zależności o tego w jaki sposób świeżo upieczony posiadacz nostrila o niego dba. Kolczyk do takiego piercingu można kupić bez problemu online, choćby tu – https://crazyneedles.pl/pl/menu/nostril-163.

Jak pielęgnować przekłucie?

Zasady dotyczące pielęgnacji miejsca przekłucia:

  • regularnie czyść miejsce przekłucia zgodnie z zaleceniami piercera
  • przez miesiąc nie wyciągaj kolczyka, który dostałeś od piercera
  • nie maluj się w okolicach przebicia przez okres gojenia
  • jeżeli coś Cię zaniepokoiło w wyglądzie miejsca przekłucia, natychmiast zgłoś się do piercera

 

Możesz również polubić…