Modyfikacja ciała

Kolczyki do piercingu septum

Septum piercing to niezwykle popularne przekłucie, jakie jest proste do wykonania i sprawnie się goi. Bardzo ciekawie się prezentuje zwłaszcza wtedy, gdy dobierzemy gustowny kolczyk septum. Zazwyczaj jest to podkowa lub kółko, innej opcji nie ma. Efektowny kolczyk nadaje nam charakteru i dodaje pewności siebie. Czym odznacza się takie przekłucie? Jakie ma zalety? Dlaczego warto na nie postawić?

Kolczyk septum

Kolczyk septum występuje w wielu zdobieniach i kolorach. Każdy model jest inny i każdy ma szereg korzyści. Niektóre są proste i stonowane, a inne z ozdobnymi kamieniami lub zawieszkami. Z pewnością w internetowym sklepi każdy znajdzie coś dla siebie. Kolczyk septum piercing jest często wykonywane z tytanu lub ze stali chirurgicznej. Te materiały cechują się doskonałą jakością i zachowaniem bezpieczeństwa. Nie wywołują alergii i mogą przypaść do gustu odbiorcom w każdym wieku. 

Wyjątkowy septum piercing

Modele ozdobne nie bez powodu zawierają mosiądz, jaki bardzo gustownie się prezentuje. Ponadto, jest bezpieczny dla skóry i niezwykle trwały. Kolczyk septum będziemy nosić przez wiele lat, zachowując jego piękno i styl przez cały czas. Warto zauważyć, że kolczyk septum kojarzy się z podkowami i kółkami. To dwie najpopularniejsze opcje, jakie sprawdzają się w tej części nosa. Twórcy postanowili postawić na dodatkowe wzory i figury, jakie różnią się między sobą kolorystykami zdobieniami. Szeroka oferta (taka jak w tym sklepie chociażby) daje spore pole do popisu. Nowoczesne kolczyki tego rodzaju znajdziemy w internetowych sklepach. 

Możesz również polubić…