Maybelline Sky High
Kosmetyki

Maybelline Sky High. Makijaż idealny.

Maybelline Sky High, to tusz, który sprawia, że twoje rzęsy wyglądają zachwycająco przez cały dzień, a make-up oczu, utrzymuje się nawet przez 24 godziny. Nieziemsko wydłużone, kosmiczne rzęsy? Ten efekt, dać ci może jedynie Maybelline Sky High! Sprawdźmy, jak jest to w ogóle możliwe i dowiedzmy się więcej, na temat nowej maskary. 

EFEKT DŁUGICH, MOCNYCH I GĘSTYCH RZĘS

Maybelline Sky High

Maskara Maybelline Sky High (dostępna tutaj), zapewnić nam może dwa, ważne wizualnie efekty. To po pierwsze, nieziemskie wydłużenie rzęs, a po drugie, znaczne zwiększenie ich objętości. Wszystko to, dzięki, wykorzystaniu nowoczesnej i innowacyjnej technologii. Formuła Maybelline Sky High została wzbogacona w składniki naturalnego pochodzenia. Ekstrakt z bambusa posiada specjalne włókna, które sprawiają, że nasze rzęsy stają się dłuższe o kilka milimetrów i lepiej odżywione. Nowa technologia od Maybelline to również intensywnie czarne pigmenty, dające efekt większej głębi i blasku. Szczoteczka maskary ma kształt wieży, co ma na celu ułatwienie nam dotarcia do kącików oka i wytuszowanie nawet najdrobniejszych, pojedynczych rzęs. Dodatkowo elastyczna szczoteczka Maybelline Sky High, nie skleja rzęs i sprawia, że dzięki niej otrzymujemy swój ulubiony, profesjonalnie wykonany makijaż.

MALOWANIE RZĘS TUSZEM MAYBELLINE KROK PO KROKU

Jak dobrze pomalować rzęsy tuszem Maybelline Sky High? Aby efekt make-up’u oczu był najładniejszy i najtrwalszy, najlepiej jest nakładać tusz, rozpoczynając od samej nasady oka. Miękkimi, delikatnymi ruchami szczoteczki, rozprowadzamy kosmetyk na całej długości rzęs. Szczoteczka powinna być skierowana ku górze i końcówkom naszych rzęs. Maskarę, możemy również prowadzić, wykonując bardziej pewne i energiczne ruchy szczoteczką w prawo i w lewo. To druga z klasycznych metod, prawidłowego postępowania z maskarą Maybelline Sky High. Tusz, nakładamy za jednym razem, nie malując rzęs po jego wyschnięciu po raz drugi lub trzeci. Dzięki temu nasz makijaż będzie się prezentował bardziej naturalnie, a tusz nie będzie się sklejał i tworzył na rzęsach czarnych grudek, osypujących się przy każdym ruchu powiek. 

Możesz również polubić…