Kosmetyki

Stylizacja i pielęgnacja

Stylizacja często kojarzona jest z zabiegami, które mogą prowadzić do stopniowego niszczenia włosów. Gorące powietrze suszarki, prostownica, lokówka, a także różnego rodzaju kosmetyki stylizujące nadwyrężają ich kondycję. Jednakże czym byłaby fryzura bez możliwości nadania jej pożądanego kształtu?

Okiem specjalisty

Fryzjerzy i styliści od dawna dążyli do stworzenia kosmetyku idealnego, zapewniającego doskonały i trwały efekt stylizacji przy jednoczesnym działaniu pielęgnacyjnym. Na rynku pojawiły się linie kosmetyków bazujących na składnikach naturalnych, odpowiadające weganom, zwolennikom gluten free oraz obrońcom praw zwierząt. Także marka Eleven Australia zaprezentowała swoje unikalne propozycje.

Stylizacja i pielęgnacja naraz

Eleven australia i want body texture spray to niezwykły w swojej kategorii produkt. Pozwala on nadać włosom zachwycającą objętość i teksturę jednocześnie. Sekretem jest tutaj połączenie ze sobą lakieru do włosów w płynie oraz pudru. Taka formuła umożliwia na stopniowe i w pełni kontrolowane budowanie objętości. Podczas aplikacji I Want Body Texture Spray włosy zostają odbite od nasady, co zapewnia im doskonałe uniesienie. Jednak nie tylko objętość jest tu kluczowa. Innowacyjna forma stylizatora pozwala nadać włosom suchą teksturę na całej ich długości, a także na końcach. Wydawać by się mogło, że niczego więcej od tego typu kosmetyku wymagać nie sposób. Jednak twórcy marki Eleven Australia, dzięki którym pojawił się I Want Body Texture Spray, zadbali o to, by włosy, na których będzie specyfik użytkowany, wraz z utrwaleniem otrzymywały odpowiednią dawkę składników pielęgnacyjnych.

Możesz również polubić…