Uncategorized

Balsamy do ciała – niezwykła przyjemność użytkowania

Balsam do ciała – jakie są nasze oczekiwania w stosunku do niego i po co go właściwie używamy? Niby proste pytanie, ale dla każdego może oznaczać coś zupełnie innego. Niemniej tego rodzaju kosmetyki należą do jednych z najczęściej używanych i ulubionych. Głównie dlatego również, że ładnie pachną.

Otulamy się zapachem

balsam do ciała
balsam do ciała – oferta Drogeria.pl

Co prawda jest również duże grono przeciwniczek intensywnie pachnących balsamów do ciała, ale większość docenia je właśnie ze względu na ładny zapach. A mogą one mieć naprawdę różnorodne kompozycje zapachowe – wanilia, czekolada, wiśnia, pomarańcza, limonka, cynamon, róża, magnolia – właściwie wszystko, co tylko przyjdzie do głowy. Popularnością cieszą się również balsamy do ciała o zapachu ulubionych perfum, które są niejako ich przedłużeniem. Jak długo balsam do ciała pachnie? Delikatny i świeży zapach potrafi unosić się czasem nawet kilka godzin.

Wygładzamy, ujędrniamy i nawilżamy

Ich głównym zadaniem jest jednak nadanie naszej skórze wyjątkowej miękkości i nawilżenia. One także ujędrniają, odżywiają oraz wygładzają skórę całego ciała. Masło do ciała jest ich szczególną odmianą.

Na zdecydowanie bardziej gęstą konsystencję i jest od zadań specjalnych, czyli wyjątkowo wysuszonych partii ciała. Łokcie czy kolana pod wpływem masła do ciała stają się znacznie gładsze i jędrniejsze. Ma ono zazwyczaj więcej substancji aktywnych i bardziej skoncentrowanych. Stosowanie tego rodzaju kosmetyków to prawdziwa przyjemność. Nie może więc ich zabraknąć podczas codziennej pielęgnacji.

Możesz również polubić…