Kosmetyki

Zestaw do hybryd – NEONAIL Smart Set Special

Zadbane dłonie to „must-have” niemalże każdej kobiety! Szukasz zestawu do hybryd, zawierającego wszystkie niezbędne produkty i akcesoria? NEONAIL Smart Set Special to świetna opcja, by rozpocząć swoją przygodę ze zdobieniem i malowaniem paznokci. Od tej chwili możliwe jest wykonanie manicure hybrydowego w zaciszu domowym, zarówno sobie, jak i przyjaciółkom.

NEONAIL to międzynarodowa marka, która dba o pięknie wyglądające dłonie i paznokcie swoich Klientek. Oferuje szeroki wachlarz produktów z branży beauty – lakiery, żele, niezbędne akcesoria, produkty z zakresu pielęgnacji dłoni i ciała, a od niedawna również produkty do makijażu twarzy, oczu i ust. Oferta skierowana jest zarówno dla początkujących, jak i specjalistów i salonów kosmetycznych.

Pakiet NEONAIL Smart Set Special zawiera najpotrzebniejsze elementy w eleganckim, kolorowym pudełku. W jego skład wchodzą: lakiery hybrydowe w różnorodnych, intensywnych kolorach: głębokiej czerwieni, ekstrawaganckiego różu, pastelowego fioletu, błękitu oraz delikatnego beżu, a także lśniący, multikolorowy pyłek Hollywood Effect. Do uzyskania długotrwałego efektu – zestaw wyposażony jest w wzmacniającą bazę Base 6in1 Silk Protein oraz nawierzchniowy lakier hybrydowy Top Dry. Oprócz tego, znajdują się także najpotrzebniejsze akcesoria: pilnik, polerka, pacynka do pyłku, cleaner oraz ułatwiający usuwanie lakieru – aceton. Aby idealnie utwardzić ozdobione paznokcie, NEONAIL Smart Set Special posiada lampę LED 18W/36, oferującą trzy tryby pracy oraz sensor ruchu.  

Dzięki niemu, możliwe jest zmalowanie wymarzonego manicure!

You may also like...