Kosmetyki

Suche włosy? Nawilżanie z Alterna Caviar Anti-Aging rozwiązuje problem

Jednymi z bardziej uciążliwych włosów są te suche, łamliwe i pozbawione blasku – rozdwajają się, puszą, elektryzują i nie dają szansy na stylowe ułożenie. Na szczęście można temu zaradzić, stosując odpowiednią pielęgnację.

Nawilżanie podstawą pielęgnacji suchych włosów

Nawilżanie włosów może zachodzić na różne sposoby. Do działań pielęgnacyjnych należy także ożywianie pasm od środka, czyli odpowiednie nawodnienie organizmu. Jeśli w ciągu dnia dostarcza się za mało płynów, nic dziwnego, że wpływa to również na włosy. Picie przynajmniej dwóch litrów na dobę to minimum – nawyk częstego picia wody to korzyść dla narządów wewnętrznych, skóry, paznokci i włosów, a także poprawa ogólnego samopoczucia. Drugą ważną kwestią dotyczącą nawilżania jest stosowanie kosmetyków, które posiadają właściwości odżywiające. Szampon Alterna Caviar Anti-Aging widocznie poprawia stan pasm już po pierwszym użyciu – stają się gładkie i mniej puszące. Sporą zaletą jest również to, że regularne stosowanie kosmetyku, wzmacnia włosy, odbudowuje ich strukturę i chroni przed czynnikami zewnętrznymi.

Święto dla włosów, czyli maski wzmacniające

Wytchnieniem dla włosów są wszelkiego rodzaju maski. Raz w tygodniu warto nakładać odżywkę lub maskę i odczekać np. 30 minut. Dzięki temu włosy stają się miękkie, widocznie odżywione i wzmocnione na kolejne dni. Dla niecierpliwych z pomocą przychodzi kuracja intensywnie odmładzająca włosy od Alterny z serii Caviar Anti-Aging. Preparat wystarczy nałożyć na około 5 minut i spłukać – jest to błyskawiczne nawilżenie dla zabieganych.

O włosy należy dbać regularnie – wtedy nawet ich tendencja do przesuszania nie będzie problemem.

Możesz również polubić…