Kosmetyki

Tigi Bed Head, czyli świetne kosmetyki do włosów i skóry głowy!

Nasze włosy narażone są na przeróżne problemy. Czasem po prostu brakuje im blasku i energii, czasem ulegają zniszczeniu i zmatowieniu, a w bardzo wielu przypadkach ich końcówki rozdwajają się. Co więc zrobić, aby pielęgnować włosy i skórę głowy? Dobierać odpowiednie kosmetyki, ale przede wszystkim traktować włosy w odpowiedni sposób. Dobrym rozwiązaniem okazują się kosmetyki Tigi Bed Head.

Dbaj o włosy, stosując odpowiednie maski do włosów

Wśród kosmetyków marki Tigi Bed Head znajdziemy przeróżne maski do włosów. Włosy suche i zniszczone, osłabione, a także farbowane na ciemną barwę odnajdą z kosmetykami tej marki swoją dawną świetność. Włosy zniszczone zostaną odbudowane, włosy osłabione wzmocnione, a farbowane zyskają nowy blask, ich kolor zaś stanie się głęboki i intensywny. Każdą z masek nakładamy równomiernie na wilgotne, ale osuszone nieco ręcznikiem włosy. Kosmetyk nakłada się od połowy długości włosów aż po ich końcówki. Maskę zostawiamy na pięć minut, spłukujemy dokładnie i gotowe. Stosowana raz w tygodniu maska potrafi zdziałać naprawdę wiele.

Szampony i odżywki

Dobrze dobrany szampon nie zniszczy ani Twoich włosów, ani włosów Twojego klienta. Dla wszystkich fryzjerów, a także osób, które po prostu chcą dobrze dbać o włosy, polecane są szampony Tigi Bed Head z tego względu, że nie wysuszają włosów. Każdy szampon zapewni im solidną dawkę odżywienia.

Odżywki Tigi Bed Head z kolei świetnie radzą sobie z włosami, które uległy dość widocznemu zniszczeniu spowodowanemu używaniem zbyt ostrych środków chemicznych i silnych farb do włosów. Rozjaśnianie, farbowanie i trwała ondulacja to zabiegi, które mogą dać się we znaki nawet najbardziej wytrzymałym włosom, dlatego warto o nie zadbać i doprowadzić do stanu dawnej  świetności, korzystając nie tylko z szamponów i odżywek, ale również z kosmetyków, które ochronią włosy przed szkodliwymi dla nich promieniami słonecznymi.

Możesz również polubić…