Kosmetyki

Pomadki w odpowiednich kolorach

Pomadki Maybelline muszą zostać dobrane w odpowiedni sposób. Zarówno, jeżeli chodzi o porę dnia, jak również o eleganckie wyjścia. Decydując się na zakup takiego kosmetyku, pod uwagę należy wziąć przynajmniej kilka czynników. Tym bardziej, że oferowana jest tak bogata kolorystyka – włączając w to także piękne błyszczyki.

Coś dla blondynek

Maybelline pomadka dla blondynek na pewno będzie w innym odcieniu, niż dla brunetek, czy też dla pań o ognistym, rudym kolorze włosów. Blondynkom pasują takie kolory, jak jasny róż. Ze spokojem można również zdecydować się na pastelowe tonacje tego koloru. Równie dobrze, blondynkom pięknie w naturalnych kolorach, dlatego można zdecydować się na bezbarwną pomadkę od Maybelline.

A dla brunetek?

Jaka Maybelline szminka powinna znajdować się na ustach brunetek? Klasyczna czerwień to hitowa, zawsze mile widziana propozycja. Chociaż, jeżeli ktoś uważa, że jest ona zbyt nudna, to może zdecydować się na nieco mocniejsze bordo, czy też fiolet. W szczególności ten ostatni kolor jest nieco ekstrawagancki, który pomaga nieco zaszaleć ze swoim makijażem.

Ogniste rudzielce

A jakie pomadki Maybelline mogą zakupić rudzielce? Dla niech dedykowane są w większości ciemniejsze kolory. Ciepła czerwień będzie pasowała zarówno do pracy, jak również na luźne spotkania z przyjaciółkami. Można również wybrać ciepły odcień pomarańczu.

Chociaż, w tym wszystkim nie można zapomnieć o tym, że duże znaczenie odgrywa również typ urody danej kobiety. Skomplikowane? Nieco. Dlatego też warto wybrać się na analizę kolorystyczną, jeżeli kobieta chce być pewna, że zawsze wybiera dobre pomadki.

Maybelline – pomadka do nabycia na stronie https://drogeria.pl/pomadki/0,maybelline

You may also like...