Kosmetyki

Peeling The Ordinary na skuteczne zwalczanie skórnych problemów

Preparaty marki The Ordinary są przeznaczone do pielęgnacji skór suchych, mieszanych, tłustych oraz bardzo wrażliwych i z licznymi niedoskonałościami. Ich niewątpliwą zaletą jest możliwość stworzenia indywidualnych zestawów pielęgnacyjnych dla konkretnego rodzaju skóry i jej problemu. W ich składzie często znajduje się polecany od marki The Ordinary peeling, serum oraz krem rozjaśniający.

Odpowiednia pielęgnacja powinna skoncentrować się na oczyszczeniu, odżywieniu i nawilżeniu skóry.

Oczyszczanie cery suchej z przebarwieniami

W przypadku problemów z suchą cerą z przebarwieniami i oznakami starzenia się, pielęgnację warto rozpocząć od złuszczania. Zastosowanie od marki The Ordinary peelingu z kwasem mlekowym powoduje pozbycie się suchego naskórka oraz nawilżenie twarzy. Ten preparat nakłada się na buzię 1 lub 2 razy w tygodniu. Kurację uzupełnić można o serum peptydowe, z witaminą C i serum pod oczy.

Preparaty te nakłada się codziennie, mają działanie nawilżające, odżywiają i likwidują przebarwienia.

Stosując peeling The Ordinary w warunkach domowych, podobnie jak pozostałe preparaty, należy ściśle przestrzegać zaleceń producenta.

Skuteczne działanie peelingu The Ordinary

Najbardziej znanym i najskuteczniejszym peelingiem tej marki jest tak zwany peeling krwawy – https://darmarsklep.pl/peelingi-i-kwasy/0,the-ordinary. Nazwa kosmetyku pochodzi od jego czerwonego koloru. Wprowadzenie przez markę The Ordinary kwasów w 2 grupach AHA i BHA do składu tego kosmetyku, powoduje, że redukuje on wiele skórnych defektów. Działa ponadto antybakteryjnie i przeciwzapalnie.

Zastosowany w tym produkcie The Ordinary kwas salicylowy łączy się z kwasem mlekowym, glikolowym, winowym i cytrynowym. Kwasy te działają na różne rodzaje skóry i pomagają przy różnych skórnych niedoskonałościach. Połączenie ich w jednym preparacie, w odpowiednim bezpiecznym stężeniu, wpływa na ich skuteczne działanie.

You may also like...