blaszki do stępli
Paznokcie

Czym są blaszki do stempli?

Blaszki do stempli są na szeroką skalę wykorzystywane przez kosmetyczki, które stawiają na osiągnięcie ciekawego efektu na paznokciach. Blaszka z pewnością doda im wyjątkowego charakteru nawet w domowym zaciszu. Na rynku znajdziemy sporo ciekawych rozwiązań, które powinny zadowolić każdą kobietę. Czym cechują się blaszki do stempli? Jak używać tych wyrobów? Dlaczego warto po nie sięgnąć?

Jak używać blaszek do stempli?

Na początku należy pomalować paznokcie lakierem, tak jak zwykle. Dobrą opcją jest dobranie jasnego lakieru podkładowego i ciemniejszego do stempelków, co da niezwykły efekt. Kolejnym krokiem jest wybranie wzorku na blaszce i pomalowanie go lakierem. Nie zapominajmy o tym, że najlepiej posłużą nam w tym przypadku gęste lakiery. Następnie mocno przyciśnijmy stempelek do danego wzoru na blaszce, aby odbił się na początku na stempelku, a później na paznokciu. Ostatnie kroki bazują na pokryciu paznokci topem, co pozwoli zabezpieczyć dany wzór i nadać płytkom estetycznego wykończenia. 

blaszki do stępli

Zalety blaszki do stempli

Ogromnym atutem jest fakt, że w ten sposób możemy w zasadzie ozdobić wszystkie paznokcie lub tylko te wybrane. Bez problemu połączymy ze sobą różnorodne wzory blaszek, tworząc ciekawe rozwiązania. Z pomocą blaszek sprawnie nabierzemy wprawy w przyozdabianiu paznokci. Podczas doboru tych produktów zwróćmy uwagę na dobrą jakość i atrakcyjną cenę. Blaszki do stępli są niezbędne w każdym salonie kosmetycznym, przydadzą się też w domu, zwłaszcza jeśli samodzielnie wykonujemy manicure i pedicure. 

Możesz również polubić…