Modyfikacja ciała

Piercing dla oryginalnych

W dzisiejszych czasach piercing jako metoda upiększania swojego ciała cieszy się niegasnącą popularnością. Różnorodna ilość technik oraz miejsc możliwych do przekłucia jest niesamowitym polem do popisu, zarówno dla osób, chcących jedynie zaakcentować swój wygląd, jak i tych dążących do efektu „wow”. Niezależnie od pobudek, bardzo ciekawym oraz oryginalnym pomysłem jest piercing sutków. 

Czy to boli?

Przekłuwanie sutków jest dość powszechnym stylem w piercingu, jednak dopiero w ostatnim czasie nabrał większej popularności. Odpowiednio przeprowadzony piercing jest bezbolesny, z zastosowaniem miejscowego znieczulenia oraz z zachowaniem całkowitego bezpieczeństwa i sterylności. Poza walorami estetycznymi, piercing sutków niejednokrotnie odnajdywał zastosowanie w przypadku problemów, związanych z fizyką ciała lub brakiem wrażliwości w omawianych okolicach.

Skąd wziąć kolczyki? 

Z uwagi na coraz bardziej rosnącą popularność tego typu piercingu, kolczyki do sutków można odnaleźć coraz częściej w różnych sklepach, zarówno stacjonarnych jak i internetowych. Istnieje również możliwość bezpośredniego zakupu kolczyków u piercera tuż przed zabiegiem. Odpowiednio dobrany kolczyk w sutkach nie powinien ciążyć oraz powodować reakcji alergicznych, co z kolei zależne jest indywidualnie od reakcji ciała na konkretne właściwości materiałów, z których zrobione są kolczyki. Najczęściej polecana jest stal hipoalergiczna lub metale szlachetne. 

Niezależnie od wieku czy płci, piercing sutków jest zdecydowanie dobrym pomysłem dla tych, którzy chcą nietypowych i śmiałych zmian w swoim wyglądzie. 

Możesz również polubić…