Akcesoria

Wybór sztucznych rzęs

Wiele kobiet zastanawia się, jak wybrać sztuczne rzęsy oraz w jaki sposób je zaaplikować samodzielnie. Ponadto panie zastanawiają się, co z ich zdejmowaniem – w jaki sposób zrobić to bezpiecznie? Warto dowiedzieć się kilku porad, które wskażą, jakie rzęsy wybrać oraz jak je nakładać. 

Naturalne rzęsy sprawują głównie funkcję ochronną dla oczu. Przy tym są jednak podkreślanym od wielu dekad atutem, który powinien dodawać kobiecości oraz zagwarantuje piękną oprawę dla oczu. Z tego powodu nic dziwnego, iż panie na wszelakie sposoby starają się poprawić ich wygląd. Dlatego korzystają one z kosmetyków kolorowych, czy takich przyrządów jak na przykład zalotki. Istnieje jeszcze jedna skuteczna metoda, która zagwarantuje powłóczyste spojrzenie, jakiego nie może zapewnić nawet najlepszej jakości maskara. Należy pamiętać, że stosowanie sztucznych rzęs nierzadko kojarzy się z makijażem wieczorowym, jednakże bardzo dużo osób korzysta z takiego rozwiązania także na co dzień, lecz w nieco naturalniejszej odsłonie. Sztuczne, doczepiane rzęsy do idealne rozwiązanie zwłaszcza dla tych pań, które obdarzone są przez naturę delikatniejszą oprawą oczy. Warto zaznaczyć, ze wykorzystanie takiego atrybutu pozwala im podkreślić kolor oczu, a także optycznie je powiększyć.  Oprócz tego sztuczne rzęsy powinny zapewnić oczom spektakularną oraz imponującą wręcz oprawę. W czasie ich doboru oraz nakładania, najlepiej będzie pamiętać o kilka podstawowych wskazówkach pomagających unikać efektu ich nadmiaru. 

Jak wybrać sztuczne rzęsy?

W wielu drogeriach czy sklepach odzieżowych można kupić wszelakie warianty doczepianych rzęs. Pośród oferowanych produktów znaleźć można nie tylko wieczorowe firany gęstych rzęs – nie próbują one nawet przypominać naturalnych – ale też bardziej naturalne modele, które bardzo łatwo wtapiają się w oprawę oka. Bardzo popularnym wariantem są kępki rzęs, które możliwe są do rozdystrybuowania zgodnie z prywatnymi preferencjami. Warto pamiętać, że z wykorzystaniem takich modeli można uzupełnić wszystkie rzęsy tak, żeby wyglądały one bardzo naturalnie. Bardzo dobrym rozwiązaniem jest często umieszczenie kępek w zewnętrznym kąciku oka. Dzięki temu można stworzyć wrażenie migdałowego kształtu. Należy pamiętać o tym, iż wybór konkretnego wariantu musi zależeć głównie od naszych osobistych preferencji, jednakże dobrym pomysłem będzie zwrócenie uwagi także na nasze naturalne atrybuty. Okazuje się, że blondynki o jasnych rzęsach oraz brwiach mogą wyglądać nienaturalnie w długim oraz gęstym wariancie umieszczonym na pasku. O wiele lepiej sprawdzą się w takim przypadku cienkie kępki. W Polsce znajduje się wiele drogerii oraz innych sklepów, w których można zakupić sztuczne rzęsy. Najlepiej będzie je kupić od sprawdzonych oraz renomowanych producentów. Dzięki temu powinny posłużyć przez dłuższy okres. Odpowiednio dobrane pozwolą stworzyć bardzo ciekawą stylizację. Sztuczne rzęsy dostępne są w bardzo przystępnych cenach. Kupić można różne rodzaje o różnych długościach.

Możesz również polubić…