Zioła prozdrowotne

Maść konopna lekiem cud

Bóle stawów, napięcia skóry, nieuzasadnione pieczenie i wiele innych dolegliwości, które mocno dają się we znaki. W Polskiej tradycji występuje wiele naturalnych sposobów na radzenie sobie z tego typu problemami. Warto dopisać do takiej listy kolejną pozycją, jaką z pełnym przekonaniem może być maść konopna.

Konopie niejedno mają imię

W naszym kraju konopie kojarzą się przede wszystkim z ich indyjską odmianą, wykorzystywaną do wytwarzania odurzającej marihuany. Okazuje się, że konopie występują w bardzo wielu gatunkach, także takich, które z narkotykami nie mają zbyt wiele wspólnego.

Należą do nich także konopie włókniste, z których wytwarza się olej CBD, stanowiący składnik wielu leków i kosmetyków. Jednym z produktów pochodzących z tego składnika jest właśnie maść konopna. Skuteczna, bardzo prozdrowotna, choć wciąż niezbyt znana i mało popularna.

Maścią w ból

Z przytoczonymi na wstępie niniejszego tekstu dolegliwościami maść konopna radzi sobie w doskonały sposób. Jej zdrowotne oddziaływanie jest trudne do przecenienia. Polscy konsumenci zaczynają ją powoli doceniać, choć wciąż ciągnie się za nią niekorzystne skojarzenie z marihuaną i narkotycznym właściwościami rośliny. Jest jednak duża szansa, że jej zalety z czasem przełamią wszelkie wątpliwości.

Bliższe informacje na tej stronie: https://konopnysklep.com.pl/kosmetyki/masc-konopna-cbd-100ml.html

Możesz również polubić…