Kosmetyki

Ile kosztuje odżywka olaplex 3

W dzisiejszych czasach kobiety mają nieskończone możliwości dbania o swoją urodę. Pomijając już upiększające zabiegi medycyny estetycznej, można korzystać z wielu świetnej jakości produktów do pielęgnacji ciała, cery czy włosów. Niestety, nowoczesne rozwiązania na rynku kosmetycznym czy fryzjerskim również przyczyniają się nieraz do niszczenia naszej naturalnej urody.

Przyczyny niszczenia się struktury włosa

Na rynku pojawiają się coraz to bardziej skomplikowane urządzenia do stylizacji włosów. Termoloki, szczotki do prostowania na ciepło, nowoczesne formy robienia trwałej – to wszystko przyczynia się nierzadko do niszczenia struktury naszego włosa. Również niektóre kosmetyki, na przykład przeładowane chemią szampony do włosów, wcale nie służą naszej czuprynie, choć etykieta na opakowaniu mówi zupełnie co innego.

Czy warto skorzystać z profesjonalnych zabiegów fryzjerskich?

Aby prawidłowo dbać o swoje włosy należy przestrzegać kilku istotnych zasad. Po pierwsze, warto zrezygnować z omówionej już stylizacji na ciepło. Po drugie, farbować je wyłącznie w dobrych salonach fryzjerskich. Po trzecie, regularnie nakładać na nie odżywcze maski. W ostatnich latach rekordy popularności bije metoda olaplex 3 kroki składają się na tę rewolucyjną formę dbania o włosy. Pierwsze dwa wykonuje fryzjer w salonie, a krok trzeci należy wykonywać samodzielnie w domu.

Cena i dystrybucja olaplexu 3

Chcąc kontynuować kurację metodą olaplex, jaką rozpoczęło się u fryzjera, należy zaopatrzyć się w tubkę z odżywką olaplex 3. Jej koszt to około 150 złotych. Kupić można ją zazwyczaj u fryzjera, który ten zabieg wykonuje. najlepsza cena na https://sklep.bellita.waw.pl/pl/p/Olaplex-No.-3-Hair-Perfector-100ml/199

You may also like...