Kosmetyki

Sposoby na piękne rzęsy

Nie da się ukryć, że ładny wygląd rzęs to bardzo ważny element wizerunku każdej kobiety. Obecna moda makijażowa mocno skupia się też na brwiach, jednak rzęsy z pewnością mają dużo większe znaczenie, warto więc dowiedzieć się, jak można zapewnić sobie ich efektowny wygląd.

Dobre tusze do rzęs to podstawa

Oczywiście jeśli włoski są skrajnie rzadkie, nawet najlepszy tusz nie zrobi z nich wachlarzyków, a nawet umalowanie ich tuszem może tym bardziej podkreślić ubytek włosków. Jednak każda dobra mascara zapewnia wydłużenie, a także pogrubienie pojedynczych włosków, więc i tak mogą one zyskać imponujący wygląd, a atuty te będą nadrabiać inne niedostatki. Kiedy zaś posiada się rzęsy umiarkowanie gęste i długie czy nawet krótsze, za pomocą dobrych tuszy do rzęs – https://trena.pl/274-tusze-do-rzes można uzyskać naprawdę niezwalające efekty. Warto przy tym jednak pamiętać, że znaczenie ma nie tylko sam preparat – jego jakość (a także oczywiście świeżość, tj. przydatność do użycia), ale też sposób stosowania. Zwyczajne nałożenie tuszu na rzęs może dać umiarkowany efekt nawet przy bardzo dobrym produkcie, kiedy zaś pozna się triki na malowanie i modelowanie rzęs tuszem, można będzie z łatwością uzyskać spektakularny efekt nawet w przypadku tuszu nieco gorszej jakości czy też dedykowanego do uzyskiwania naturalnego efektu.

Odżywki

Na pewno warto też sięgnąć po odżywkę do rzęs w przypadku, gdy włoski są słabe i przerzedzone – nie z natury, a z braku pielęgnacji czy częstego malowania, co niestety nie wpływa na nie dobrze (zwykle poważnym obciążeniem jest też demakijaż). Oczywiście na działanie odżywki trzeba poczekać co najmniej kilka tygodni, ale warto wykazać się cierpliwością. „Wyhodowane” dzięki niej rzęsy, pomalowane dobrym tuszem, dadzą olśniewający efekt i nie trzeba będzie doklejać sztucznych włosków, by wyglądać zachwycająco.

Możesz również polubić…