Kosmetyki

Z miłości do włosów, czyli szampon Davines Love

Biorąc pod uwagę ofertę firmy Davines szampon to coś więcej, niż tylko płyn do mycia włosów. Marka ta postanowiła iść drogą wielu innych, podobnych sobie producentów i postawiła na innowacyjne rozwiązania w zakresie mycia włosów. Owocem tych dążeń było stworzenie szamponu Love.

W kostce i w płynie

Co ważne – szampon Love występuje zarówno w kostce jak i w płynie. Owszem, firma Davines postawiła na reklamę jego „kostkowej” wersji, ale – co trzeba przyznać – występował on również w bardziej naturalnej postaci. Produkt ten jest przeznaczony głównie do puszących się włosów, w przypadku których trudno mówić o jakimkolwiek uporządkowaniu. Warto zaznaczyć, że włosy te są bardzo wrażliwe na działanie wilgoci, a także na bezpośrednie oddziaływanie substancji, które mogłyby je obciążać lub uszkadzać.

Jak działa miłość?

Szampon Love charakteryzuje się wysoką zawartością kwasów tłuszczowych i witamin. Co więcej, działa on również w specyficzny sposób, poprawiając elastyczność włosów i zmiękczając je. Warto też dodać, że jest on delikatny w kontekście czyszczenia każdego, pojedynczego włosa. Między innymi to właśnie dlatego jego skład nie prowadzi do wysuszenia włosów, a w konsekwencji – do ich wypadania. Na koniec warto podkreślić, że szampon Davines Love zawdzięcza swój skład dużej zawartości oliwy, która skutecznie wzmacnia i chroni delikatną strukturę włosów.

Podsumowując, sam fakt wykorzystania oliwy w szamponach do włosów nie jest niczym nowym. Niemniej trzeba przyznać, że i tak szampony z serii Love, mogą być przydatne w kompleksowej ochronie włosów.

You may also like...