Kosmetyki

Jakie koreańskie kosmetyki warto wypróbować?

Koreańskie kosmetyki bardzo szybko zyskały swoją popularność w Europie i Ameryce. Kobiety zachwycają się przede wszystkim ich skutecznością, zapachem, niemal naturalnym oraz wyjątkowo ładnymi opakowaniami.

Co wyróżnia koreańskie kosmetyki?

Przede wszystkim ich składy. Niezależnie czy są to produkty do twarzy, do ciała, czy do włosów – każde z nich ma niemal stuprocentowy naturalny skład. Poza tym są tworzone do konkretnych celów, na przykład do oczyszczania, nawilżania, rozjaśniania itp. Wśród tych produktów nie ma podziału na te do cery tłustej, mieszanej, czy suchej. Zatem pielęgnacja Azjatek przebiega w ten sam sposób, niezależnie od rodzaju cery czy też jej wieku.

Najpopularniejsze kosmetyki

Najchętniej kupowane przez Europejki są kremy BB. Są one świetną alternatywą dla klasycznych podkładów. Kremy BB wyróżnia niezwykle lekka i nawilżająca konsystencja, która jest wynikiem połączenia dwóch produktów – kremu nawilżającego i podkładu. Ponadto, kremy BB w swoim składzie zawierają również ochronę przeciwsłoneczną, która jest niezbędna zarówno w okresie letnim, jak i zimowym.

Równie ciekawą propozycją są kremy do twarzy. W ich składach bardzo często znajdują się niego egzotyczne substancje – śluz ze ślimaka, ekstrakt z jadu żmii, wyciąg z jadu pszczelego itp. Choć nie brzmi to zbyt zachęcająco, to skuteczność tych kremów jest bardzo wysoka.
Należy również wspomnieć o balsamach i kremach z aloesem. Są to produkty, które niemal każda kobieta ma już w swojej łazience. Doskonale nawilżają, odżywiają i regenerują skórę, a także łagodzą wszelkie podrażnienia.

Możesz również polubić…