vagina piercing
Modyfikacja ciała

Piercing miejsc intymnych – hot or not?

Dla niektórych vagina piercing to temat kontrowersyjny. Dla innych rzecz jak najbardziej normalna. W szczególności, jeżeli weźmie się pod uwagę to, jakie miejsca można aktualnie przebić. To nic innego, jak piercing miejsc intymnych. Wydaje się, że ma się do czynienia z rzeczą bolesną, zmuszającą do celibatu, ale tak faktycznie nie jest. Co należy wiedzieć o tej formie piercingu?

Profesjonalny piercer

Pussy piercing to rzecz jak najbardziej delikatna. Dlatego nie ma co myśleć nawet o tym, że przekłucie wykona się samodzielnie. Wiele osób jest oburzonych, że miejsca intymne mają pokazywać zupełnie obcej osobie i wychodzą z założenia, że „jakoś to będzie”. Kategorycznie błędne myślenie, jakie trzeba jak najszybciej wykreślić. Tego typu przekłucia muszą wykonać profesjonalni piercerzy, którzy wiedzą jak się za to zabrać, mają odpowiednie narzędzia, jakie na dodatek są sterylizowane oraz specjalne kolczyki (do kupienia m.in. online na CrazyNeedles.pl). W innym przypadku nie ma na nawet co myśleć, aby zdecydować się na vaginal piercing.

Higiena na pierwszym miejscu

Dla niektórych female genital piercing traktowany jest jako afrodyzjak, który podnosi doznania seksualne w łóżku. Tak faktycznie może być. Ale nie można zapomnieć o tym, że pierwsze zbliżenia, niedługo po przekłuciu, powinny być wykonywane z odpowiednią ostrożnością, a rana na bieżąco przemywana. Tak, aby zadbać nie tylko o swoje przyjemności, ale także o swoje zdrowie. Warto również na bieżąco kontrolować to, czy rana się zagoiła. Co też może potwierdzić piercer, gdzie zabieg był wykonywany.

Możesz również polubić…